top of page
Pokrývači při práci

O NÁS

Střechy, klempířské výrobky Svitavy
  • Společnost Mercius s.r.o. vznikla začátkem roku 2013 jako obchodní společnost zaměřená na prodej materiálů pro střechy a izolace. Firma čerpá z dlouhodobých zkušeností spolupracující firmy Střechy Janků s.r.o.

  • Základ nabídky tvoří kompletní sortiment klempířských výrobků, svitkové plechy a doplňky ke všem střešním krytinám. Současně se zaměřujeme na materiály pro ploché střechy a izolace, zajišťujeme provedení tahových zkoušek a kotvících plánů.

  • Skladem vedeme i speciální kotevní techniku pro ploché střechy, velkoformátové tepelněizolační desky, detailové pásy a ostatní příslušenství. V nabídce jsou rovněž pracovní pomůcky a vybavení, protipovodňové stěny, speciální bentonitové izolace.

  • Dále nabízíme možnost výroby plechových profilů do délky 6m, případně využití naší přípravné dílny se 4m ohýbačkou, kde si sami z našich materiálů můžete vyrobit vlastní plechové profily. Jsme také schopni zajistit montáže všech námi nabízených materiálů, klempířské,pokrývačské, izolatérské a stejně tak i další stavební práce.

bottom of page